Diskuse

Datum: 26.10.2012

Vložil: Hamsik Daniel

Titulek: Re: Re: Z5

Promiň Managere :D

Datum: 26.10.2012

Vložil: tondo

Titulek: Re: Re: Re: Z5

:< )

Datum: 23.10.2012

Vložil: Manažer

Titulek: Volant

Tondo ale za týden se s tím volantem nenaučíš i když si slušneý pilot.Ale jinak se zeptej toho Aleše P. Já myslím že ti poradí.

Datum: 23.10.2012

Vložil: Tondo

Titulek: volant

kamošovi sa pokazil PS3 tak som na pár dni požičal od neho spomínaný volant, ale RBR mi s tím taky nejde.... potreboval by som nejaký pomoc ako správne nastaviť ten volant.... mam na to iba pár dni aby som si rozhodol či sa mi vôbec oplatí kúpiť taký.....

Datum: 23.10.2012

Vložil: Manažer

Titulek: TR

Michale jak to myslíš že jsme poskočili?Co já vím,tak se od počátku TR plácáme na 14 místě :-(
Což je pro náš tým nejhorší vstup do sezony co pamatuju!

Datum: 23.10.2012

Vložil: VAŠICEK MICHAL

Titulek: Re: TR

to máš zas pravdu. Ale myslel jsem tím ve skupině co jezdím. Ale tet bude asfalt a už se mi daří na to naladit misaka. Tak snad bude líp.

Datum: 22.10.2012

Vložil: Tondo

Titulek: Volant DF GT

Chlapi máte niekto skúsenosti s volantom Driving Force GT ?? chystám si kúpiť taky volant, ale nechcel by som sa dopadnuť ako s Formula Force Ex-om že nebude RBR ovladatelný ani tak ako s gamepadom.....

Datum: 22.10.2012

Vložil: Kurt

Titulek: Re: Volant DF GT

Měl jsem ho doma jen krátce na zkoušku a stihl jsem odštípnout kousek plastu u upevňovacího kolíku.Byla drobná vůle v řízení.Jezdí s ním spousta lidí (Heiko Tiits),ale rozdíl s G27 je prý velký,tak to zvaž.Koupený přes net ho můžeš víc jak týden testovat a případně ho vrátit.

Datum: 23.10.2012

Vložil: Manažer

Titulek: Re: Volant DF GT

Tondo zeptej se Aleše on ho měl doma a nakonec pořizoval G27.
A navíc ho zrovna prodává,třeba ho pustí za nějaké slušné euro :D

Datum: 21.10.2012

Vložil: VASICEK Michal

Titulek: Tabulka v TR

Zdar hosi koukam ze jsme docela poskocili

<< 26 | 27 | 28 | 29 | 30 >>

Přidat nový příspěvek