O TÝMU

 

Náš tým vznikl v obci nedaleko Zlína, v Želechovicích nad Dřevnicí. Dali jsme se do řeči na fotbale, já(Šopík Mir.), Aleš a Dan ohledně nějakého virtuálního závodění v rally.

Já už to jezdil od roku 2006 a tak už jsem o tom něco věděl.Slovo dalo slovo a Dan 9.10.2009 založil "fungl" nováčkovský tým, který se po dohodě jmenoval ŠOPA GEMINI Motorsport. Proč Gemini? Náš dlouholetý kamarád Milan Pantálek jezdí reálné rally a barvy jeho týmu se nám moc zamlouvaly. A za nedlouho se náš tým rozrostl natolik, že jsme začali jezdit i nejznámnější soutěž TR ( TeamRally )

Podařilo se mi a Danovi do týmu dostat taková jména jako jsou např. J.Kyselý, L.Valenta, Vita Brezanský, a velký talent M.Jasík a B.Klinovský, nesmím opomenout našeho domácího jezdce A.Procházku. A myslím si, že jsme ostudu našemu týmu neudělali, ba naopak.O naše jezdce měli zájem takové týmy jako jsou: HSF, Kizz-me WRT, TUNING.SK RALLYE TEAM, IF Motorsport, FIST Team, Hanácký Rally Klub Vyškov. Někteří kluci nabídkám neodolali, ale po zkoušce se zase vrátili do týmu, za to jsem jim vděčný a doufám, že náš tým bude v takovém složení fungovat co nejdéle.

Mira Šopík

 

Jarda Šopík s Danem Hamšíkem jezdí 

Rally Sprint Série + Pohár 2+