Diskuse

Datum: 03.06.2014

Vložil: zdencek

Titulek: Re: all-cup

nevíš kde tu seženu skiny na auto a jiné věci jsem tu noví

Datum: 13.04.2014

Vložil: Mira

Titulek: Registrace

https://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=fee0ba6be9112c78c40e5f4f68038100

Datum: 26.03.2014

Vložil: oaerxjyvt

Titulek: Porte Carte Grise Longchamps





Datum: 10.01.2014

Vložil: dedek

Titulek: TR

Ahoj kluci TR mam za sebou jenom skoda 1 etapy kdy me v prubehu první RZ vypadnul proud no to se uz potom nic nedozene ale aspoň takhle mejte se fajn a at vam to zavodi

Datum: 01.01.2014

Vložil: Pila

Titulek: Sprint Cup

Nemáme z posledního Sprint Cupu - Janneru nějak málo bodů v teamovém hodnocení? Nebo jak to bodování funguje?

Datum: 03.01.2014

Vložil: tondo

Titulek: Re: Sprint Cup

pre tým bodujú iba nominované jezdce..... v tomto prípade sme bodovali ja s Rostou.... treba sledovať kto v ktorom skupine je nominovaný a keď chcete jazdiť v inom triede treba mi povedat aby som upravil nominácie...... Marek bol si nominivaný do S2000 a jazdil si v A8 zato si nezýskal body pre tým.....
najlepšie keď každý registruje auto skôr ako pošlem nominácie a vtedy som v obraze koho kde nominovať......

Datum: 04.01.2014

Vložil: Pila

Titulek: Re: Re: Sprint Cup

Já jsem byl registrovaný hned jak to tam naskočilo s Mišákem do A8, až potom jsi dělal nominace a když jsem viděl ve startovce ,že mám vzadu ten pohárek že jedu za team, tak jsem si řekl že je to ok, nevěděl jsem, že jde nominovat mě do s2000 když jsem už registorvaný s A8. Navíc jsem jel i Sprint Cup před tím s A8, ale mezi tím jsem jel totiž TR v s2000, tak to tě asi spletlo. Dík za vysvětlení, alespoň už víc chápu jak fungujou nominace, když si vzpomenu zkontroluji si to i v té tabuce ;-)

Datum: 31.12.2013

Vložil: Tondo

Titulek: nominace

Skontrolujte nominácie na Sprint Cup - Rally Prešov, a na TR - Iridium Rally...... v Prípade zmeny napíšte PM, alebo sem do fóra...

Datum: 25.12.2013

Vložil: JASIK Martin

Titulek: Real_Czech_Pacenotes_v3.0

Neviem si spomenut ako nainstalovat Real_Czech_Pacenotes_v3.0.
Pomoze niekto? Stale ma naviguje anglicky, uz si nespominam co robim zle.
Dakujem

Datum: 28.12.2013

Vložil: tondo

Titulek: Re: Real_Czech_Pacenotes_v3.0

napíš to do fóra na stránke rbr.czech.... tam skôr ti niekto pomôže.... ja to nepoužívam.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek